Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić naszą ofertę specjalistycznych toreb typu HOT DOG. Są one doskonałym rozwiązaniem do pakowania ciepłych przekąsek, takich jak bułki z parówką, tortille, hot dogi, gotowe kanapki, bagietki czy inne produkty typu fast food. Stają się coraz częściej wykorzystywane na stacjach benzynowych oraz w punktach gastronomicznych w sklepach, gdzie ważne jest bezpieczne i estetyczne pakowanie żywności.

Torby fałdowe typu hot dog

Nasze torby HOT DOG są otwierane z jednej lub dwóch stron, co ułatwia szybkie i wygodne pakowanie produktów. Wykonujemy je z papieru tłuszczoszczelnego, który idealnie sprawdza się przy pakowaniu żywności. Dodatkowo, oferujemy torby powleczone folią PE, które zapewniają jeszcze większą ochronę. Dla klientów szukających toreb o podwyższonej wilgocioodporności, mamy również coś specjalnego.

Oferujemy szeroki zakres rozmiarów, dzięki czemu z łatwością dopasujesz torbę do swoich potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz:

 • 75x35x250 mm – idealny rozmiar do pakowania hot dogów lub małych kanapek.
 • 75x65x285 mm – doskonały wybór do pakowania większych bułek z parówką czy tortilli.
 • 80x30x190 mm – kompaktowy rozmiar idealny do pakowania mniejszych przekąsek.
 • 100x40x250 mm – uniwersalny rozmiar, który sprawdzi się przy pakowaniu różnego rodzaju produktów.
 • 100x50x350 mm – wybór do pakowania większych produktów, takich jak bagietki.
 • 120x40x220 mm – największy rozmiar idealny do pakowania większych kanapek lub innych sycących dań.

Zachęcamy do kontaktu z nami i wybrania toreb idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb. Zawsze dbamy o to, aby nasze produkty były najwyższej jakości i spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Możliwość indywidualnego zadruku 4-8 kolorów metodą flexograficzną w systemie Pantone code.

Adres
ul. Przemysłowa 9, 63-200 Jarocin

Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych wysyłanych przez spółkę Firma Promar Marciniak spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.*
  * oświadczenie dobrowolne

  Oświadczam, że zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania podanych przeze mnie danych przez administratora oraz akceptuję jej treść Klauzula informacyjna.*
  *pole wymagane

  Array