Wysoka jakość i funkcjonalność

Torby fałdowe to doskonałe rozwiązanie dla każdej piekarni czy cukierni. Są one przeznaczone do pakowania wyrobów spożywczych, takich jak pieczywo, ciastka, wędliny, owoce i warzywa. Dzięki swojej konstrukcji, są idealne do pakowania pączków. Wykonane z papieru białego lub brązowego, papieru powlekanego folią PE, są praktyczne i przyjazne dla środowiska.

Personalizacja i różnorodność

Nasze torby fałdowe oferują możliwość nadruku do 8 kolorów w systemie kolorów Pantone, co pozwala na stworzenie unikalnego wzoru, który podkreśli charakter Twojego biznesu. Dodatkowo, oferujemy możliwość dodania okienka PP z perforacją, które pozwoli na prezentację produktu bez otwierania opakowania.

Inne oferty

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi innymi produktami. Oferujemy torby klockowe, które są wytrzymałe, mocne i eleganckie, idealne do pakowania różnego rodzaju artykułów sypkich. Nasze torby zakupowe są praktyczne, stylowe i przyjazne dla środowiska, a także doskonałym nośnikiem reklamy. W ofercie mamy również galanterię papierową, która obejmuje papiery śniadaniowe, papiery rola – rola oraz papiery cukiernicze. Wszystkie nasze produkty są certyfikowane, co potwierdza ich wysoką jakość. Więcej informacji na temat naszych certyfikatów można znaleźć tutaj.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 62 747 26 96 lub napisz na adres e-mail: promar@promarjarocin.pl. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu.

Zapraszamy do współpracy!

Adres
ul. Przemysłowa 9, 63-200 Jarocin

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych wysyłanych przez spółkę Firma Promar Marciniak spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.*
    * oświadczenie dobrowolne

    Oświadczam, że zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania podanych przeze mnie danych przez administratora oraz akceptuję jej treść Klauzula informacyjna.*
    *pole wymagane

    Array